Csodálatos technikák a Wordpress-szel kapcsolatban, itt vannak!
A blogok egyre népszerűbbek. Sokan egyre inkább a WordPress felé fordulnak blogkiadási igényeik kielégítésére. A WordPresshez kapcsolódó bővítmények puszta száma nyomasztónak tűnhet. Ha most kezdted el felfedezni a WordPress-t, és segítségre van szükséged, ez a cikk neked szól.
Tedd aktuálissá a témádat a weboldaladon, hogy nagyobb forgalmat vonzzon. Válts új témára, amely kiemeli a színeidet és logóidat. Emellett érdemes egy professzionálisabb témát választanod, ha azt tervezed, hogy naponta nagyszámú potenciális ügyfélnek mutatod meg webhelyedet.
Javítsd a wordpress weboldalad láblécének megjelenését és stílusát. Ez nagyon fontos, mivel ez az első dolog, amit a néződ látni fog. Tartalmazzon egy rövid életrajzot, amely tartalmazza az összes adatodat vagy fontos linket, amelyek arra vonatkoznak, amit át akarsz adni.
Hozz létre intelligens URL-címeket! Ne használj sok kulcsszót az URL-ben, és tartsd az egészet egyszerűnek és egyértelműnek. Olyan okos permalinkeket akarsz létrehozni, amelyekre könnyű ránézni és könnyen érthetőek. Ez segít felhasználóbarátabbá és érthetőbbé tenni a blogodat.
Tanulj meg mindent, amit csak tudsz a WordPressben elérhető eszközökről. Például a "konyhai mosogató" gombra kattintva rengeteg formázási és importálási lehetőséget kapsz, hogy megkülönböztesd webhelyedet. Használd ki ezeket webhelyed kezeléséhez és formázásához.
Ne felejtsd el használni a helyesírás-ellenőrzést. Ez most nyilvánvalónak tűnhet, de sokan elfelejtik megtenni. Amikor a WordPress szerkesztőjét használod a blogodba való bejegyzéshez, mindenképpen használd ki a helyesírás-ellenőrző funkciót. Még ha már lektoráltad is a bejegyzésedet, egy gyors és egyszerű helyesírás-ellenőrzés nem árthat.
Minden olyan hozzászólást, amely nem a témához tartozik vagy nem értelmes, törölni kell. A honlapod felhasználóbarát lesz az azt megtekintők számára. Az Akismet egy olyan bővítmény, amelyet arra használhatsz, hogy távol tartsd a spameket a webhelyedtől.
A képek gyönyörűvé teszik a blogodat; a képek azonban segíthetnek abban is, hogy webhelyed magasabb helyezést érjen el a keresőmotorok között. Ennek egyik legegyszerűbb módja, ha kulcsszavakat adsz a címcímkéhez és az alternatív címkékhez. Mindkét címkének pontos kulcsszavakat kell tartalmaznia ahhoz, hogy webhelyed megfelelő rangsorolást kapjon.
Javítsd a keresőmotoros rangsorolásodat, ha a képek feltöltése előtt szánsz rájuk néhány percet. Ügyelj arra, hogy alternatív szöveget és címcímeket tegyél be. A címed akkor jelenik meg, amikor valamit "kitűznek" a Pintrestre.
Tartsd szemmel a blogod látogatóit. Csak így tudod majd javítani, hogy még inkább az olvasóid kedvében járj. Az ingyenes WordPress bloggerek a Jetpack statisztikákat használhatják ehhez. Az ingyenes és a fizetős bloggerek egyaránt használhatják a Google Analyticset. Mindenképpen használd ki mindkét szolgáltatást, ha teheted, mert kissé eltérő előnyöket kínálnak.
Amikor sablont keresel, keress olyat, amelyik rendelkezik azzal az alapvető elrendezéssel és dizájnnal, amire az oldaladon vágysz. Így nem kell túlságosan testre szabnod ahhoz, hogy olyan megjelenést adj neki, amilyet szeretnél. Ez csökkenti a webhely fejlesztésére fordított időt.
Tehát, mi a különbség a címkék és a kategóriák között, és miért érdekel ez engem? A kategóriák tágak, és sok olyan bejegyzést tartalmaznak, amelyek ugyanabba a műfajba tartoznak, például "takarítási tippek". A címkék célzottabb, részletesebb szavak, amelyek leírják, hogy mi van a bejegyzés tartalmában, például "vérfoltok eltávolítása" vagy "fűfoltok kiszedése".
Ez a cikk megtanított valamennyit a Wordpressről. Sokan használják, de nem sokan vannak igazán jártasak benne. Tartsd kéznél ezt a cikket, amikor elkezded a blogodat a WordPressen közzétenni.
beltéri ajtók, műanyag ajtó, erkélyajtó, erkélyajtó, rákosi, ablak árak
beltéri ajtók, műanyag ajtó, erkélyajtó, erkélyajtó, rákosi, ablak árak
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.